ضمن عرض تبریک پیشاپیش ،خبر خوشی را در روز تولد بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) خدمت دوستان عرض مینماییم:

با توجه به تحقیقات تیم مهندسی ذهن و احساس نیاز مخصوصا در جوانان تحصیل کرده به دانستن مطالب علمی صحیح در زمینه های مختلف، اقدام به برگزاری کلاسهای اینترنتی به صورت رایگان کرده ایم تا انشاالله با نظر قدرت مطلق هستی باعث بالا رفتن اطلاعات عزیزان دل خدا شویم و شاید هم این مطالب بتواند در تصمیم گیری های زندگی کمک حال استادان، مهندسان، دانشجویان و آینده سازان این مرز همیشه پیروز به امید حضرتش گردد.
در این راستا حامد آقایی هر ازگاهی مطالب کلاس را عرضه خواهد داشت.

و برای اولین موضوع کاربردی با توجه به صلاحدید موسسه “موفقیت و مهندسی ذهن استاد آقایی” موضوع جنجالی و پر طرفدار موسیقی را فقط و فقط از دیدگاه علمی بررسی میکنیم و از همه عزیزان “چه طرفدار موسیقی ،چه مخالف موسیقی ، چه مهاجمان موسیقی و…”تقاضای کمی تامل و فکر را خواستاریم.
به هیچ عنوان قصد رد و یا قبول آنرا نداریم، فقط و فقط میخواهیم برخی از مطالب را بدون هیچ طرفداری از گروه یا شخصی با عقل و تدبیر عنوان کنیم. 

انشالله که همه ی دوستان حق مطلب را درک کنند. انشالله.

مقدمه ی استاد حامدآقایی:
برای درک مقدمات چه در فرایند های مثبت یا منفی موسیقی و چه در مسایل  روزمره در ذهن ، باید اول فیزیولوژی اعصاب و سپس فیزیولوژی غدد درون ریز (آندوکرینولوژی) و در نهایت به نقش غدد درون ریز در چگونگی عمل هورمونها به نقش غدد درون ریز در صفات روانی پرداخت. تا انشاالله در نهایت به بحث برسیم.

موفق تر و پیروز تر از همیشه در پناه حضرت حق…